Plenárne zasadania


Plenárne zasadanie KBS 6.-7.3. 2017 (86)
Plenárne zasadanie KBS 11.-12.10.2016 (85)
Plenárne zasadanie KBS 14.-16.6.2016 (84)
Plenárne zasadanie KBS 29.-1.3.2016 (83)
Plenárne zasadanie KBS 21.-22.9.2015 (82)
Plenárne zasadanie KBS 16.-17.6.2015 (81)
Plenárne zasadanie KBS 16.-17.3.2015 (80)
Plenárne zasadanie KBS 16.-17.9.2014 (79)
Plenárne zasadanie KBS 17.-18.6.2014 (78)
Plenárne zasadanie KBS 24.-25.3.2014 (77)
Plenárne zasadanie KBS 22.-24.10.2013 (76)
Plenárne zasadanie KBS 3.-4.7.2013 (75)
Plenárne zasadanie KBS 11.-12.3.2013 (74)
Plenárne zasadanie KBS 6.-8.11.2012 (73)
Plenárne zasadanie KBS 18.-20.6.2012 (72)
Plenárne zasadanie KBS 19.-20.3.2012 (71)
Plenárne zasadanie KBS 26.-27.10.2011 (70)
Plenárne zasadanie KBS 14.-15.6.2011 (69)
Plenárne zasadanie KBS 28.-29.3.2011 (68)
Plenárne zasadanie KBS 27.-28.10.2010 (67)
Plenárne zasadanie KBS 23.-24.6.2010 (66)
Plenárne zasadanie KBS 15.-16.3.2010 (65)
Plenárne zasadanie KBS 28.-29.10.2009 (64)
Plenárne zasadanie KBS 16.-17.6.2009 (63)
Plenárne zasadanie KBS 16.-17.3.2009 (62)
Plenárne zasadanie KBS 29.-30.10.2008 (61)
Plenárne zasadanie KBS 3.-4.7.2008 (60)
Plenárne zasadanie KBS 10.-11.3.2008
Plenárne zasadanie KBS 9.-10.10.2007
Plenárne zasadanie KBS 4.7.2007
Plenárne zasadanie KBS 12.-13.2.2007
Plenárne zasadanie KBS 3.-4.10.2006
Plenárne zasadanie KBS 13.-14.3.2006
Plenárne zasadanie KBS 8.- 9. 11.2005
Plenárne zasadanie KBS 7. - 8. 6. 2005
Plenárne zasadanie KBS 22. – 23. 2. 2005
Plenárne zasadanie KBS 27. – 28. 10. 2004
Plenárne zasadanie KBS 1. – 2. 6. 2004
Plenárne zasadanie KBS 15 .– 17. 9. 2003
Plenárne zasadanie KBS 17. – 18. 6. 2003
Plenárne zasadanie KBS 17. – 18. 3. 2003
Plenárne zasadanie KBS 23. – 24. 10. 2002
Plenárne zasadanie KBS 4. - 5. 6. 2002
Plenárne zasadanie KBS 12. - 13. 3. 2002
Plenárne zasadanie KBS 22. 11. 2001
Plenárne zasadanie KBS 11. 9. 2001
Plenárne zasadanie KBS 6. - 7. 3. 2001
Plenárne zasadanie KBS 31. 8. 2000
Plenárne zasadanie KBS 3. 5. 2000
Plenárne zasadanie KBS 22. 11. 1999
Plenárne zasadanie KBS 3. 9. 1999
Plenárne zasadanie KBS 16. 3. 1999